Solid House Kinnisvara Maakler Christina Hürden

Christina Hürden

Inspired by homes

MAAKLER

+372 5565 0588
christina.hurden@solidhouse.ee

WhatsApp  TikTok

Teenindan Sind eesti keeles
Assisting you in English
Я также обслуживаю вас на русском языке

Võtke ühendust

Alustan meeleldi teiega seda kõige olulisemat reisi selles huvitavas kinnisvara maailmas. Olen väga pikalt toimetanud toidumaailmas ning ma armastan disaini. Olen löönud käed külge restorani, laste peoruumi ja mitme kodu disinimisel. Olen töötanud pearaamatupidajana kinnisvaraaendusega tegelevas ettevõttes.

Eelnevad kogemused aitavad mul kinnisvara valdkonnas veelgi paremini oma tööd teha. Maakleri töö on mind alati võlunud ja ma naudin seda väga. Armastan inimestega suhtlemist ning teen oma tööd südamega. Klientidega suhtlemisel olen ratsionaalne, mõistev ja professionaalne. Töötan selle nimel, et leida parim lahendus kõikidele osapooltele. Abistan teid läbirääkimiste pidamisel, lepingute koostamisel, kinnisvara ostmisel, müümisel või rentimisel.

TikTok Username
@christinahyrden
WhatsApp
+372 5565 0588

Seda sa minust ei teadnud:

  1. Olen kahe poisi ema, kes armastab toitu ja reisida. Minu suur kirg on toidu valmistamine ja küpsetamine. Imetlen väärikat esteetilist arhitektuuri. Kõik mis on ilus, vana ja väärikas võlub mind. Mulle meeldib väga laulda. Laulupeol osalemine oli minu jaoks üks kõige emotsionaalsemaid kogemusi.
     
  2. Suvel põgenen meeleldi koos oma perega meie maakoju Lääne-Virumaal.

Alustame turvaliselt seda reisi koos ning me leiame alati parima lahenduse!

WhatsApp  TikTok

Tagasi