solid house tallinn janika

Janika Vahtra-Jürgen

MAAKLER

+372 527 5108
janika@solidhouse.ee

Instagram 

Teenindan Sind eesti keeles
Assisting you in English

Võtke ühendust

Janika - Olen üürikinnisvara investor ja maakler.

Minu kokkupuude kinnisvaraga sai alguse 2012. aastal kui oma esimese kodu abikaasaga üürile andsime. Suur eesmärk saavutada tulevikus finantsvabadus ja luua oma ettevõte on siht omaette, mis paneb kinnisvarasse investeerima pikaajaliselt ja head kvaliteeti silmas pidades. 

Kinnisvaramaaklerina algas minu karjäär 2,5 aastat tagasi. Lisaks praktilise kogemuste kogumisele olen veel osalenud erinevatel koolitustel, lugenud erialakirjandust, kuulanud mitmeid podcaste ning jälginud kinnisvara uudiseid nii siin kui mujal maailmas. Lisaks müügitööle naudin ma väga ka maakleritöö loomingulisemat poolt - korterite sisustamist ja pildistamise protsessi. Huvist kinnisvara vastu on tänaseks kasvanud välja karjäär mida väga armastan.

Professionaalsus, probleemidele lahenduste leidmine, empaatiavõime, suhtlemisoskus ja kohusetunne on omadused, mida kliendid on enim välja toonud mind iseloomustades. Oma tugevusteks pean head suhtlemisoskust, eneseanalüüsioskust ning empaatiavõimet. Inimestes hindan siirust, ausust ja innovaatilisust ning püüan seda ka ise jälgida. Raskematel hetkedel tunnustab ja motiveerib mind edasi liikuma klientide rahulolu ja positiivne tagasiside.

Energiat ammutan reisimisest, kunstinäitustelt või jooksuradatelt.  Oluline osa on ka perel ja sõpradel, kellega koos saavad kõik rõõmud võimendatud ning mured peegeldatud ja positiivses võtmes jagatud. 

Asjad mida te veel ei tea minus 

1. Armastan kunsti ja ajatut disaini

2. Auto asemel liigun linnas jalgrattaga

3. Olen elanud 2 aastat USA-s nii lääne- kui idarannikul

4. Jätkusuutlik tarbimine on oluline osa minu elust

Klientide tagasiside

Referenssit

Väga sujuvalt. Pigem olin ise väga hõivatud ja maakler pidi mind "taga ajama" 😊 

  • Üürile andja

Instagram 

Tagasi