KAS UNISTATE AINULAADSEST KODUST VAIKSES PIIRKONNAS TURKU KESKLINNAS? KAS OOTAD OMA KODULT JA ELUPAIGALT MIDAGI ENAMAT? SEE VAPUSTAV LOFT STIILIS KODU PAKUB SEDA KÕIKE!

Loft stiilis kodu võlub oma moodsa hubasusega juba sisenedes. Vaid paar aastat tagasi uuendatud kodus võtab teid vastu kaasaegne avatud köök ja soe atmosfäär. Ajatud toonid, integreeritud tehnika ja hommikusöögi kapp täiustavad kööki ja teevad igapäevase toiduvalmistamise täiuslikult võimalikuks.

Toa kõrgus ulatub elutoa küljel ligi viie meetrini ning suurtest akendest voogab loomulikku valgust läbi kogu korteri. Elutoa laiendusena on korteril ka klaasitud rõdu, vaatega rahuliku sisehoovi poole.

Loft stiilile sobilik trepp viib vahekorrusele, kus ühtlane avatud ruum ja toa kõrgus võimaldavad mitmekülgset sisustust. Vahekorruse lõpus on mõnusa suurusega riidekapp, mis pakub rohkem ruumi asjade hoiustamiseks. Näide sellest, kuidas vahekorruse saab hiilgavalt poolitada nii, et seal oleks ruumi ka töökohale, on välja toodud visuaalse pildina.

Atmosfääriline vannituba koos oma saunaga on igapäevane luksus - siin saate unustada argipäeva kiire tempo ning täielikult lõõgastuda. Pesu hoolduseks ja hoiustamiseks on nutikalt lükanduste taha omaette ruumi jäetud, et üldilme jääks rahulik. Skandinaavia toonid ja materjalid on läbivad kogu korteris ning paratamatult tunnete end selles kodus mugavalt!

2000. aastatel toimus majas suur uuendus, kui Wärtsilä endise merenduskooli ruumid muudeti korteriteks. Tänaseks koosneb hästi juhitud maja 58 korterist ja ühest äripinnast.

Asukoht on Turu üks ihaldatumaid, Marttis, suurepärases kohas jõekalda vahetus läheduses. Eluase ja elamine on ümbritsetud mitmekülgsete teenustega, nii et siin saate nautida linnaelu parimal moel.

Seda kodu peab tõesti ise nägema, seega võta meiega peagi ühendust!

Päringud: Katri Lagrén 044 519 9421 katri.lagren@solidhouse.fi 
 

   

Tagasi