Tagasi pakkumiste otsingulehele

Tallinn Põhja-Tallinn Kalaranna tn

662 000€ | 88.00 ㎡

Tubade arv: 3

Kinnisvara tüüp: Korter

Värske Õhk ja Luksuslik Kalaranna Merevaatega Korter

Kas tahaksid igal hommikul ärgates nautida merd ning soovid end ümbritseda merekohina ja mereõhu energiaga? Kui jah, siis see kodu on just Sulle! Müüki on tulnud maja merepoolsest servast uus, 3-toaline, 88m2 suurune korter oma päikselise rõduga ja on valmis kohe sisse kolimiseks! See merevaatega korter võib muuta Sinu hommikud ja õhtud täiesti teistsuguseks kogemuseks. Suured aknad avavad vaated merele, tuues looduse rikkuse otse Su tuppa ning teises suunas paistavad õhtul maalilised linna tuled.

ELEGANTNE ELUSTIIL
Elegantne köögidisain, mis on selle korteri südameks, räägib oma lugu luksusest ja mugavusest. Kvaliteetsed materjalid ja moderne mööbel sulanduvad omavahel ideaalselt, luues meeldiva ja stiilse atmosfääri. Avatud planeering võimaldab looduslikul valgusel ruumi täita, luues tunde avarusest ja soojust.

KAASAGSET MUGAVUST
Korter on varustatud kaasaegsete mugavustega, mis tagavad mugava elustiili. Kõrgtehnoloogiline köögitehnika, kliimaseade koos konditsioneeri valmidusega, kiire internetiühendus ning paigaldatud on ka igasse ruumi valvesüsteemi valmidus. Majas on kaugküte. Korteris on suur vannituba, kus on eraldi nii dušš kui ka vann. Vannitoas sees on eraldi tehnoruum, kuhu on paigutatud ka kohad nii pesumasinale kui ka -kuivatile. Esikus on ruumi suure garderoobi paigalduseks. Maa-aluses garaažis korteri juurde kuulub üks parkimiskoht hinnaga 30 000€ ning panipaik 8500€ mis lisanduvad müügihinnale.

LASTELE KA MIDAGI
Maja merepoolsest hoovist leiab laste mänguväljagu koos huvitavate atraktsioonidega. Lisaks otse ligipääsu rannale, kus on võimalus ennast ujudes värskendada või liivarannal lõõgastada ja päikest nautida.

MEREKOHINA IGAPÄEVSES ELUS
Kui sa otsid kodu, mis ühendaks mere läheduse ja modernse luksuse, siis Kalaranna merevaatega korter on Sinu jaoks. See korter ei paku mitte ainult elamist, vaid uut elustiili.

Võta julgelt ühendust ja lähme koha peale vaatama!

Põhiinfo

Objekti ID
3569567
Maakond
Harjumaa
Linn
Tallinn
Linnaosa
Põhja-Tallinn
Hind
€662 000
Tuba
3
Magamistuba
2
Objekti suurus
88.00 ㎡

Küsi rohkem infot

Tiffany Kallas

+37258636333
tiffany.kallas@solidhouse.ee