Taimi Altermann

MAAKLER

+372 5649 4119
taimi@solidhouse.ee

Teenindan Sind eesti keeles
Assisting you in English
Я также обслуживаю вас на русском языке

Võtke ühendust

Mina olen Taimi, pikaajalise kogemusega kinnisvaramaakler. Tuntud abivalmiduse, tahtejõulisuse ja aususe poolest. Väga pühendunud oma tööle ning näen alati vaeva, et leida klientidele parimad võimalused ja lahendused. Minu jaoks on oluline pakkuda parimat teenindust ning olla kliendile usaldusväärseks partneriks kogu protsessi vältel.

Üks minu tugevamaid külgi on juriidiliste keerdkäikude mõistmine ja selgitamine. Kinnisvaraga seotud õigusalastes küsimustes saan sind professionaalselt nõustada ja aidata selgusele jõuda. Minu eesmärk on muuta kogu kinnisvaratehingute protsess võimalikult sujuvaks ja stressivabaks, seega võid mind alati usaldada ka keerulisemate küsimuste korral.

Kui soovid kinnisvara üürile anda, müüa või vajad nõu kinnisvaraga seotud juriidilistes küsimustes, võta julgelt ühendust! Olen valmis sind toetama ning tagama, et saavutaksid oma eesmärgid kinnisvaraga seotud teemadel.

Minu moto on teha tööd südamega!

Tulge külla või võtke minuga ühendust, et alustada meie ühist kinnisvarateekonda!

Seda Sa minust ei teadnud:

  1. Olen pärit maalt, Eestis suuruselt teise järve äärest ja armastan väga loodust. Meeldib ennast pidevalt harida (olen nö eluaegne tudeng) ja täiendada oma kogemuste pagasit.

  2. Harrastan tantsida ja teha sportlikke tegevusi ning uisutada.