Kinnisvara müük algab siis, kui tellite korteri hinna konsultatsiooni!

Broneeri tasuta maakleri külastus

Konsultatsioon ei kohusta teid veel millekski. Lisaks hinna prognoosile saate väärtuslikku informatsiooni selle kohta, kuidas korteri müügiprotsess käib ja millistest etappidest koosneb. Suuline korteri hinna prognoos on alati tasuta, kui see antakse korteri müügiks.

Meie hinnakonsultatsioon sisaldab järgmist:
 

Müügiolukorra hindamine

Korteri müügil on mitmeid lähtepunkte, mis tuleb enne müüki selgeks teha. Konsultatsiooni käigus meie maakler kaardistab ja konsulteerib milliste küsimuste, dokumentide, maksustamise ja muude korteri müügiga seotud küsimustega tuleb müügiolukorras arvestada.

Ennekõike siis, kui korterit müüakse ettevõtte või pärija poolt, lahutusolukorras, seoses arestiga või kui müüdav tervik on suur, korter on halvas seisukorras või välja renditud, saate te väärtuslikku teavet oma maaklerilt konsultatsiooni käigus. 
 

Parima aja valimine

Korteri või kinnisvara müügiks on oluline valida õige aeg. Olgu selleks aastaaeg, nädalapäev või kellaaeg. Professionaalidena teame kuidas valida täpselt õiget ajastust, mis võib oluliselt raha säästa.
 

Juhised müügitakistuste ja aeglustajate eemaldamiseks

Müügil on takistuseks tegurid, mis aeglustavad koduostja otsustusprotsessi. Vahel võivad müügile takistuseks saada lihtsad asjad, nagu näiteks puuduv kodumasin, halvas seisukorras tapeet, või liiga pikk vabanemise aeg, rääkimata ühistus planeeritavatest renoveerimistöödest. Meie oskame hinnata, millised küsimused on ostjate seisukohast olulised ning saame teid juhendada, kuidas müügitakistuste ja aeglustajatega toime tulla. Planeerime müügi nii, et ostjal oleks võimalikult lihtne teie korterit osta.
 

Kogu müügiprotsessi planeerimine 

Koostame individuaalse müügiplaani iga objekti jaoks. Meie teenustest ja nende sisust ning erinevatest võimalustest kuulete lähemalt hinnakonsultatsiooni käigus. Peatse kohtumiseni!

PS Mõnikord on müük planeeritud pikema aja pärast. Nädalad, kuud, isegi aastad. Ärge kõhelge meie maaklerit konsultatsioonile paluda isegi, kui soovitud müügikuupäev ei ole veel järgmisel nädalal. Saate konsultatsiooni käigus palju üliolulist teavet müügiprotsessi kohta ning muidugi enda korteri hinnakalkulatsiooni. See muudab planeerimise lihtsamaks ega seo teid veel millegagi. Liigume edasi siis, kui olete valmis.

 


Soovin tellida tasuta hinnakonsultatsiooni

Soovin tellida tasuta hinnakonsultatsiooni