Solid House Kinnisvarabüroo

 

Värske ja sümpaatne bränd kinnisvaravaldkonnas

 

Solid House Kinnisvarabüroo on valdkonnas tegutsenud alates 2012. aastast, tehes tuhandeid eluaseme- ja kinnisvaratehinguid, kehtestades oma positsiooni valdkonna eksperdina. Aastatepikkune kogemus kinnisvaravahenduse valdkonnas kombineerituna tänapäevase maakleritöö viisiga annab meie klientidele suurepärase teeninduse. Pöörame tähelepanu kõrgekvaliteedilisele korterite turundusele ja tugineme oma tugevale asjatundlikkusele.

 

Soovime pakkuda kinnisvaramaakleritele parimat töökeskkonda

 

Rahulolevad kinnisvaramaaklerid pakuvad oma klientidele parimat teenust. Edukad maaklerid mõistavad taustajõu olulisust ja seetõttu investeerime heasse tugivõrgustikku. Solid House'i meediameeskonda kuuluvad graafilised disainerid, sisutootjad ja digiturunduse eksperdid. Haldusmeeskond abistab ja toetab dokumentide ja juriidiliste küsimuste selgitamisel.

 

Edukas turundus on ülioluline

 

Edukas turundus tagab rohkem huvitatud ostjaid, lühema müügiaja ja parema ostuhinna. Keskendume korterite parimate külgede väljatoomisele ning kvaliteetse ja informatiivse materjali loomisele oma klientide jaoks, et otsuste tegemine oleks võimalikult lihtne. Vajadusel sisustame kortereid ning kasutame ainult tippfotograafe. Oleme oma meetmetega suutnud kortereid müüa tööstusharu keskmisest tunduvalt kiiremini. 2021. aastal olid meie müügiajad umbes 40% lühemad. (allikas: kvkl hinnajälgimisteenus, Alma Media kivi süsteem)

 

Pakume mitmekülgseid teenuseid inimestele, kes vahetavad kodu

 

Oleme välja töötanud teenused nii müüjatele kui ka ostjatele. Ostulepingu abil leiame objektid väljaspool turgu. Ostjana saad liituda ka Solid House Siseringiga et saada infot nii vaikses müügis olevate korterite, majade kohta, mis vastavad Sinu otsingukriteeriumitele, kui ka äsja müügile tulnud elamute kohta. Pakume müüjatele võimalust müüa kinnisvara vaikselt ilma reklaamita meie salateenindust kasutades.

 

Solid House - Kasvuettevõte 2020-2022 (Finland)

Solid House on viimase kolme aasta jooksul jõudsalt kasvanud, ületades igal aastal valdkonna keskmist kasvumäära. Selle tõttu andis Soome ajakiri Kauppalehti Solid House’ile teist korda järjest Kasvaja tunnustuse. Solid House tegutseb juba enam kui 70+ eksperdi ja üheksa esindusega erinevas soome linnas.

 

Armastame kodusid ja kinnisvaraga kauplemist – kinnisvara on meie jaoks elustiil!

 

Leena Tuijula

Founder of Solid House Oü ja Founder & CEO of Solid House Oy LKV

 

„Nimi SOLID HOUSE sündis, kui mõtlesime ettevõttele nime, mis erineks traditsioonilistest kinnisvarabüroode nimedest, oleks usutav, peegeldaks turvalisust ja ühtekuuluvust, oleks rahvusvaheline, lihtsasti hääldatav ja kooskõlas äriideega, hõlmates hoonet, maja või korterit."

 

Broneeri eksperdi külastus!

Kui mõtlete oma eluaseme müümisele, broneerige maakleri koduvisiit ning saate teie kinnisvara müüki koos planeerida.

Võtke ühendust