Veebiküpsiste teabeleht

Käesoleva veebiküpsiste teabelehe (edaspidi “Teabeleht”) eesmärk on anda Teile teavet veebilehel https://www.solidhouse.ee ning selle ala- ja vahelehtedel (edaspidi “Veebileht”) kasutatavate veebiküpsiste kohta.

Veebiküpsiste kasutamise eesmärk on pakkuda Teile paremat, kiiremat ja turvalisemat kasutuskogemust. Veebiküpsised on väikesed veebilehe poolt edastatavad tekstifailid, mis säilitatakse Teie arvutis, nutitelefonis, tahvelarvutis või muus seadmes. Veebiküpsised annavad Solid House’le teavet selle kohta, kuidas Veebilehte kasutatakse, võimaldab koostada statistikat Veebilehe külastatavuse kohta ning tagada Veebilehe funktsionaalsuste toimimine ja kasutajamugavus. Veebiküpsiste kasutamist on võimalik veebilehitseja sätete kaudu keelata, kuid sel võib olla veebilehe funktsionaalsuste toimimisele ja kasutajakogemusele negatiivne mõju.

Analüütilised veebiküpsised

Veebilehe kasutamisega seonduva analüütika teostamiseks kasutab Solid House Google Inc. (edaspidi “Google”) osutatavat teenust “Google Analytics“. Google Analytics kasutab nn. esimese osapoole veebiküpsiseid, mis võimaldavad analüüsida Veebilehe kasutamisega seonduvat ning mida ei ole võimalik lugeda teistelt domeenidelt. Google ei kogu kasutajate kohta tundlikke andmeid. Veebiküpsiste abil kogutavad ja Google’le edastatavad andmed on anonüümsed ning neid säilitatakse Ameerika Ühendriikides asuvates serverites. Google Analytics’i kasutamisest on võimalik loobuda veebilehel https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Veebiküpsiste kaudu kogutavad andmed on oma olemuselt anonüümsed ning Solid House ei kombineeri neid isikuandmetega.
Kasutajal on võimalik veebiküpsiste kasutamist veebilehitseja sätete kaudu keelata selliselt, et veebilehitseja ei luba veebiküpsiste säilitamist. Juhime siiski tähelepanu, et veebiküpsiste keelamisel võib olla veebilehe funktsionaalsustele piirav mõju.
Veebilehel kasutatakse järgmiseid veebiküpsiseid:

Küpsise nimetus Funktsioon Kehtivusaeg
_gid Used to distinguish unique users. 24 hours
with _ Used to distinhuish unique users. 2 years
_gat _gtag_ID Used to compile website traffic statistics Website visit session

 

Veebilehel kasutatavad küpsised võivad ajas muutuda. Veebilehe funktsionaalsuste toimimiseks vajalike küpsiste kasutamiseks ei küsi Veebileht teie nõusolekut. Ülejäänud küpsiste kasutamiseks küsib Veebileht Teie nõusolekut.