Professionaalne sisekujundus annab kinnisvara müügile hoo sisse!

Internet on täis juhiseid ja nõuandeid, kuidas kodu enne müüki kujundada – riiuleid koristada, isiklikke asju ära võtta jne. Paljud inimesed kujundavad oma kodu vähemalt teatud hetkeni ise. Professionaalsed sisekujundajad viivad aga kinnisvara müügi ja sisekujunduse hoopis uuele tasemele!

Kuidas siis teha sisekujundust kinnisvara müügi jaoks? Alustame sellest, et määrata kindlaks ostjate sihtrühm. Sisekujundaja ei loo ainult kunstiteost, mis näeb välja nagu tema meistriteos, vaid ta loob ja kujutab piltide jaoks potentsiaalse uue elaniku tulevast elukeskkonda. Ostja peab juba pilte vaadates tundma, et just see korter võiks olla tema tulevane kodu.

Valgus on kõige tähtsam, eriti loomulik valgus. Pimedate ja üleliigseid asju täis ruumidega kinnisvara müües võite kaotada kuni tuhandeid eurosid ning kliendi tähelepanu. Kitsad ruumid ning ka  kraami täis ruumid ei suuda luua atraktiivset kodupilti. Hästi ja kiiresti müüdud korterites on vahetatud kogu mööbel, tekstiil ja sisustus. Meie stiililaos on lugematul hulgal sisekujunduselemente, mis sobivad erinevatesse korteritesse ja ruumidesse. Nendega õnnestub meie kujundusmeeskonnal saavutada soovitud atmosfäär kus kodu ja elukeskkond on näha täiesti uues valguses.

Professionaalne sisekujundaja ei jäta tähelepanuta ka väliruume, aeda, rõdusid, terrasse. Eriti oluline on ka nende atraktiivsus, sest esmamulje kogetakse juba õues. Kaunid eramajade hoovid ja suvilakeskkonnad meelitavad ostjaid kiireid otsuseid langetama. Hubane ja stiilne rõdu või terrass on suur lisandväärtus kinnisvarale. Selle omadused ning võimalused tasub viimseni välja tuua.

Lükkame ümber ka müüdi, et professionaalne sisekujundus on sobilik ainult uusarenduste või kallima kinnisvara puhul. Kindlasti see ei ole nii. Meie kujundame ümber ka vanemad väärikad tavaplaneeringutega kodud, et tuua välja nende täielik potentsiaal ning aidata objektil teiste seast silma paista. Just selliste objektide puhul on sisekujunduse lisandväärtus suurim, sest sarnaseid tavalisi objekte on turul palju ning eristumine toob tähelepanu ja edu.

Ka mitteeluruumide puhul on selline lähenemine suureks eeliseks. Äripinnad, kontoripinnad, ühiskondlikud ruumid vajavad samuti ostja või üürniku huvi, et teha edukas tehing. Tihti on need pinnad kliendile pakkudes alles valmimas, näevad välja industriaalsemad, mõõtmetelt on suuremad ja raske on seal ette kujutada hubast kohvikut või meeldejäävat ilusalongi. Siin tuleb appi virtuaalne sisekujundus mis kaasaegse tehnoloogia abil loob just sellise visuaalse pildi ruumist mis aitab need pinnad elama panna.  Seda kõike saame meie Teile pakkuda.

Virtuaalset sisekujundust kasutame ka alles valmivate kodude puhul või kui kodu müüakse valge karbina. Saame luua kliendile ettekujutuse virtuaalse sisekujunduse näol ka kohtpaikse mööbli asukohast ja planeeringust tubadesse.

Professionaalne sisekujundus arvestab kõiki aspekte korteri müügi osas. Meie stiilimeeskonna läbimõeldud ja kõikehõlmav kujundus võimaldab kiiremini müüa kinnisvara, mis on turul olnud juba pikka aega.

Oled huvitatud sisekujundusest ja soovid viia oma kinnisvara müügi uuele tasemele?  Võtke ühendust!

 

info@solidhouse.ee 
+372 5863 6333

   

Tagasi